Hakkımızda, İşyeri Hekimliği Kursu

Hakkımızda

Yeni Uzman Akademi, 2013 yılından bu yana Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yetkilendirmesi ile iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim vermeye başlamıştır. İş sağlığı ve güvenliği sektörü içerisinde önemli bir yere sahip, Yeni Uzman Akademi İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Merkezi, siz değerli katılımcılarımızın talepleri üzerine eğitim alanlarını ve şube sayısını artırarak ülkemizin birçok ilinde eğitim hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. İstanbul – Esenler şubesinde de sağlık emekçilerinin yanında olan Yeni Uzman Akademi, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli eğitimleri ile hizmet vermenin haklı gururu içersindedir.   

Yeni Uzman Akademi tüm eğitimlerini, alanında söz sahibi eğitim kadrosu gözetiminde, modern sınıflarında yapmaktadır. Yeni Uzman Akademi’nin amacı kursiyerlerini sadece sınavlara değil hayata hazırlamaktır. Yeni Uzman Akademi’nin katılımcıları, sadece kurs süresi boyunca değil; çalışma hayatları boyunca kendilerini geliştirecekleri, güncellenmiş mevzuat ve kanunları takip etmelerini sağlayacak ve iş hayatlarında kendilerine daima yardımcı olacak saha deneyimine sahip, akademik gelişmeleri takip eden bir eğitim ailesinin bireyleri olduklarını bilerek hareket ederler. Yeni Uzman Akademi katılımcıları görevlerini ifa esnasında açmazlarda da daima kendilerine danışmanlık edecek bir eğitim kurumunun üyesi olduklarını bilir ve görevlerini sürdürürken de güven duygusu içersinde olurlar.

Yeni Uzman Akademi’yi sadece farklı illerde iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren bir eğitim kurumu olarak tanımlamak yanlış olacaktır. Yeni Uzman Akademi, iş güvenliği alanında eğitim vermekle kalmayıp, eğitim kadrosunda bulundurduğu akademisyenler ve alan tecrübesine sahip eğiticileri ile Türkiye’deki iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin nabzını tutmaktadır. Ayrıca Yeni Uzman Akademi teknolojiyi ve bilimdeki gelişmeleri takip ederek pandemi döneminde dahi eğitimlerin aksamamasını sağlamak amacı ile yüz yüze eğitimlerini online eğitim sistemine taşımıştır.

Hakkımızda, İşyeri Hekimliği Kursu          Hakkımızda, İşyeri Hekimliği Kursu           Hakkımızda, İşyeri Hekimliği Kursu

Vizyonumuz: Yeni Uzman Akademi olarak İş Sağlığı Ve Güvenliği sektöründe, akademik bakış açısı ile saha deneyimini bir araya getirerek katılımcılarımızın ihtiyaç duyduğu eğitimi vermeye ve iş hayatları boyunca yanlarında olma düşüncesi ile yolumuza tecrübeli eğitim kadromuz eşliğinde hız kesmeden devam ediyoruz.

 Misyonumuz: Yeni Uzman Akademi olarak tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarını dinleyerek, öğrenci odaklı bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en mükemmel şekilde cevap vererek eğitim ağımızı Türkiye’nin her yerine yayarak iş sağlığı ve güvenliği alanında zirvede olduğumuz gibi hep orada kalmaktır.